Kategorie výrobků

Talířová souprava pro 6 osob, Ophelie modrá házenka, Nová Role Thun

Sleva

Nejoblíbenější porcelán ze Staré Role, tvar Ofelie (nyní vyráběnýv nedaleké Nové Roli). Jednoduchý tvar s decentním reliéfem po okraji. KVĚTINOVÝ DEKOR MODRÁ HÁZENKA. Příjemná hmotnost, desítkami let prověřený porcelán pro běžné použití. 6x talíř mělký 25 cm, 6x talíř hluboký 23 cm, 6x talíř dezertní 19 cm.

Obsah sady

Doporučená cena 2 590 Kč 5% sleva

2 461 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 2460 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: of673ts

Popis

Talířová souprava pro 6 osob, Ophelie modrá házenka, Nová Role Thun

Parametry


Barva: Modrá
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Váha: 8 kg
Výrobce: Stará Role

Kategorie:
Talířové soupravy modrá Házenka

O značce Stará Role


Jedna z nejstaších českých porcelánek bohužel v roce 2018 znovu, tentokrát již definitivně zkrachovala. Oblíbený porcelán se značkou MZ je stále v menším množství k dispozici z obrovských skladových zásob, nebo jej z převzatých forem v nezměněné kvalitě vyrábí okolní karlovarské porcelánky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili