Kategorie výrobků

Verona bílá: Talíř dezertní 19 cm, G. Benedikt 1882

Sleva

Bytelnější (tlustší) tvar Verona z porcelánky G. Benedikt z Karlovývh Varů. Tvar Ofelie i Verona možno při stolování kombinovat (zejména doplňky). Pozor jen na různý rozměr talířů.

Doporučená cena 90 Kč 5% sleva

86 Kč s DPH

Nákupem získáte 85 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: ver-td19

Popis

Verona bílá: Talíř dezertní 19 cm, G. Benedikt 1882

Parametry


Země původu: Česká republika
Váha: 0.3 kg
Výrobce: G. Benedikt 1882, K. Vary

Kategorie:
VERONA bílá

O značce G. Benedikt 1882, K. Vary


BENEDIKT GROUP

Tradice od roku 1882

Tehdy to všechno začalo. V karlovarských Dvorech byl položen základní kámen porcelánky, která tu stojí dodnes. Porcelánky jménem G. Benedikt.Jedné z aktuálně největších porcelánek v Čechách zaměřené především na výrobu hotelového porcelánu.

 

Jak čas plynul, našla porcelánka šikovné kolegy – spojence v Rakousku a Švýcarsku. A tak dnes se značkami Lilien Austria a Suisse Langenthal tvoříme společnost „G. Benedikt Group“. Ač z různých zemí, všechny tři máme jedno společné: mimořádně odolný porcelán, se kterým není třeba jednat v rukavičkách.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili