Kategorie výrobků

Talířová souprava pro 6 osob, Marie-Luise 44714, Porcelán Seltmann

Nádherný tradiční porcelán v odstínu slonové kosti s jemným květinovým dekorem: 6x talíř mělký 25 cm, 6x talíř hluboký 23 cm, 6x talíř dezertní 20 cm

Obsah sady

4 726 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 4726 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: s44714

Popis

Talířová souprava pro 6 osob, Marie-Luise 44714, Porcelán Seltmann

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory)
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Německo
Váha: 9 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Talířové soupravy MARIE-LUISE 44714

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.