Kategorie výrobků

Kávová sada 18 díl., Lido Black Line, Porcelán Seltmann

6x kávový šálek 0,21 l, 6x podšálek 14,5 cm, 6x talíř dezertní 20 cm Porcelanová kolekce Lido od Seltmanna Weiden je pojmenována podle italského označení pro písečnou pláž a přináší uvolňující náladu dovolené na domácí tabuli. Lehce kulaté tvary jsou příjemné pro oko a praktické pro denní použití. Dekor Black Line (černá linka) lemuje porcelán tenkou výraznou linkou.

3 836 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 3836 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: s001737147

Popis

Kávová sada 18 díl., Lido Black Line, Porcelán Seltmann

Parametry


Barva: Černá a bílá
Provedení: Kávové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Německo
Váha: 3.59 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Kávové soupravy LIDO Black Line a Solid black

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.