Kategorie výrobků

Sabina 767: Kávová sada pro 6 osob, kobalt a zlatý cop, Leander Loučky

Sleva

Podrobnosti o produktu Kávová sada pro 6 osob, Sabina, kobalt plus zlatý cop, Leander Loučky Porcelán s luxusní ruční dekorací kobaltovou modří a zlatem. 6x šálek a podšálek káva 0,15 l, cukřenka 0,2 l, mlékovka 0,2 l, konev kávová 1,2 l

Doporučená cena 4 315 Kč 7% sleva

4 013 Kč s DPH

Nákupem získáte 4012 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: le767ks

Popis

Sabina 767: Kávová sada pro 6 osob, kobalt a zlatý cop, Leander Loučky

Parametry


Barva: Modrá
Provedení: Kávové soupravy
Váha: 6 kg
Výrobce: Leander 1907 Loučky

Kategorie:
Porcelán Leander 1907 dekorovaný Kávové soupravy

O značce Leander 1907 Loučky


Benjamin Franklin Hunt, zástupce firmy Benjamin F. Hunt and Sons, Boston, USA, zakládá společnost Egerländer Porzellanfabrik Elbogen, GmbH a začíná se stavbou porcelánky v Loučkách (tehdy Grünlas) na místě staré Radherovy parní cihelny.

Výhodná poloha v blízkosti železniční tratě Loket–Nové Sedlo umožňuje snadný přístup k levným surovinám potřebným pro výrobu.

Rodí se porcelánová manufaktura schopná konkurovat předním evropským výrobcům.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili