Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Divinity nativity fig. Baltazar 13,5 cm, Porcelán FRANZ

9,9 cm x 11,2 cm x 13,7 cm 

 

Ústředí firmy FRANZ porcelain sídlí na Taiwanu, kde se tyto krásné výrobky navrhují. Výroba, spíše tvorba, je soustředěna do světové kolébky výroby porcelánu, města Ťing-te-čen v jihovýchodní Číně. Porcelán se zde ze špičkového kaolínu vyrábí již sedmnáct století!

Pro výrobu těchto jedinečných kousků je využíván nejjemnější kaolín a nejlepší barvy, nanášené technikou airbrushe, tedy ručně stříkané (podobné jemné modelářské práci s tryskami 0,1 mm), což přináší výsledek, který je pastvou pro oko znalce i laika. Podglazurovaná malba 100% ruční práce, což zaručuje originalitu každého výrobku. Jedná se o neskutečně jemnou techniku inspirovanou tisíce let starými čínskými přírodními motivy (zejména milovníci botaniky si přijdou na své). Práce s odstíny a hloubkami barev Vás naprosto uchvátí. Porcelán FRANZ je oceněn třemi cenami UNESCO. Všechny výrobky porcelánky FRANZ jsou špičkově baleny v oddolných pěkných krabicích, které porcelán chrání při přepravě.


2 686 Kč s DPH

Skladem 3 ks

Nákupem získáte 2686 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: fz01875e

Popis

Divinity nativity fig. Baltazar 13,5 cm, Porcelán FRANZ

Parametry


Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Čína
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Porcelán FRANZ

Kategorie:
Figurky Porcelán FRANZ Narození Ježíška

O značce Porcelán FRANZ


V této kategorii naleznete originální porcelán FRANZ, který pochází ze samotné kolébky porcelánu, Číny. Pro výrobu těchto jedinečných kousků je využíván nejjemnější kaolín a nejlepší barvy, což přináší výsledek, který je pastvou pro oko znalce i laika. Podglazurovaná malba jednotlivého porcelánu je 100% ruční práce, což zaručuje originalitu každého výrobku. Jedná se o neskutečně jemnou práci inspirovanou tisíce let starými čínskými motivy. Práce s odstíny a hloubkami barev Vás naprosto uchvátí. Porcelán FRANZ je oceněn třemi cenami UNESCO. Všechny výrobky porcelánky FRANZ jsou špičkově baleny v oddolných krabicích a vynikajícím způsobem porcelán chrání při přepravě. Při zasílaní navíc již odolné tovární krabice vkládáme do bezpečných poštovních krabic a zboží je tak dokonale chráněno. Netřeba žádných obav o dodávku porcelánu poštou. Porcelán FRANZ zasíláme bezpečně do celého světa. Jediný porcelán v naší nabídce, který pochází z Číny.

 

Ústředí firmy sídlí na Taiwanu, výroba, spíše tvorba, je soustředěna do kolébky výroby porcelánu na světě, města Ťing-te-čen v jihovýchodní Číně. Porcelán se zde ze špičkového kaolínu vyrábí již sedmnáct století!

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.