Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Myška (mini) 20 x 18 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Myška se srdíčkem, která je vybroušená zjedinečného českého křišťálu, je ideálním dárkem pro zamilované. Vyčarujte úsměv na tváři milované osoby tímto unikátním kouskem krystalu.

633 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 633 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p085890

Popis

Myška (mini) 20 x 18 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Provedení: Figurky
Země původu: Česká republika
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Figurky S láskou Dárky z lásky

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.