Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Hrnek s sebou Mandlovník, 0,5 l, jemný kostní porcelán, V. van Gogh, Goebel

Velmi oblíbenými motivy jsou také "Almond Tree Red", "Silver" a "Gold" stejně jako originál v "Blue". Ručně vyráběné a vysoce kvalitní skleněné a porcelánové předměty jsou nedílnou součástí Artis Orbis Collection. Hrnek Fine Bone China Artist Mug je skvělým poutačem pro oči, je šetrný k životnímu prostředí a opakovaně použitelný.

  • Vyrobeno z jemného kostního porcelánu
  • S plastovým víkem
  • Šetrné k životnímu prostředí, opakovatelně použitelné
  • Objem: 0,5 l

D/Š/V v cm: 12,5 / 8,5 / 15

Čistá váha: 300 g


1 217 Kč s DPH

Skladem u výrobce, dodání 2-3 týdny

Nákupem získáte 1217 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g67017071

Popis

Hrnek s sebou Mandlovník, 0,5 l, jemný kostní porcelán, V. van Gogh, Goebel

Parametry


Barva: Modrá, Zlatá
Provedení: Hrnky
Země původu: Německo
Váha: 0.38 kg
Výrobce: Goebel
Rozměry: 8 x 15 x 12 cm

Kategorie:
Hrnky Vincent Van Gogh

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.