Kategorie výrobků

Obraz Mandlovník, 68 / 3,5 / 68 cm, porcelán, V. van Gogh, Goebel

Kvetoucí stromy jako předzvěst jarního probuzení jsou krásným ztělesněním naděje a nového života. Pro Vincenta van Gogha měly velmi zvláštní význam. Svou fascinaci kvetoucími stromy obratně vyjádřil ve svém obraze „Mandlovník“. Větve mandloně na živém červeném pozadí - obrázek, který odráží asijský charakter a rozhodně upoutá vaše oči!

  • Limitovaná edice 999 kusů s certifikátem 
  • Vyrobeno z vysoce kvalitního porcelánu
  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • Navrženo s láskou pro detail

D/Š/V v cm:   68 / 3,5 / 68

Čistá váha: 8 900 g


15 204 Kč s DPH

Skladem u výrobce, dodání 2-3 týdny

Nákupem získáte 15204 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66534771

Popis

Obraz Mandlovník, 68 / 3,5 / 68 cm, porcelán, V. van Gogh, Goebel

Parametry


Barva: Zlatá, Červená
Provedení: Obrazy
Země původu: Německo
Váha: 12 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Obrazy Vincent Van Gogh

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.