Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Dóza na cukrovinky Strom života, 17 / 17 / 17,5 cm, sklo, G. Klimt, Goebel

„Strom života“ představuje věčnost slunce a alegorizuje témata života, smrti a reinkarnace. Gustav Klimt zde také vytváří syntézu umění spojující ornamenty a náboženství.

  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • Navrženo s láskou k detailu
  • Elegantní a nadčasový vzor
  • Ideální jako dárek

D/Š/V v cm:   17 / 17 / 17,5

Čistá váha: 1 190 g


3 016 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 3016 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66488481

Popis

Dóza na cukrovinky Strom života, 17 / 17 / 17,5 cm, sklo, G. Klimt, Goebel

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá
Provedení: Domácí doplňky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 1.34 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Doplňky do domácnosti Gustav Klimt

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.