Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Šálek a podšálek Monetův dům, 0,25 l / 15 cm, jemný kostní porcelán, C. Monet, Goebel

Claude Monet realizoval svůj celoživotní sen o vlastní zahradě na svém soukromém pozemku: Kvetoucí oáza s japonskými mosty a jezírky plných leknínů ho znovu a znovu inspirovala k novým kresbám. Dekorativní, barevná harmonie přírody, která inspiruje!

Doporučuje se čistit ručně jemným čisticím prostředkem pro zachování zářivých barev a zlatého dekoru.

  • Vyrobeno z jemného kostního porcelánu
  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • Ideální jako dárek

D/Š/V v cm:   15 / 15 / 7

Čistá váha: 300 g


990 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 990 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66532051

Popis

Šálek a podšálek Monetův dům, 0,25 l / 15 cm, jemný kostní porcelán, C. Monet, Goebel

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Šálky a podšálky
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Německo
Váha: 0.44 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Šálky a podšálky Claude Monet, Paul Cézanne

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.