Do 12/12/2023: SLEVA 200 Kč k objednávce nad 1500,- Použijte kód: SLEVA200
Kategorie výrobků

Egermann: Odlivka Ambr kárová vysoká, 300 ml 13,5 cm, křišťálové sklenice Egermann

Křišťálová ručně vyráběná vyšší sklenka na vodu s reliéfními kárami v barvě Ambr. Od českého výrobce Egermann (Nový Bor) s dlouholetou tradicí v ČR. Sodnodraselné sklo. Moderní design, který se hodí do každé domácnosti.

Výška: 13,2 cm, průměr: 63 mm, objem: 300 ml


369 Kč s DPH

Skladem 4 ks

Nákupem získáte 369 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE20021/300/72/3

Popis

Egermann: Odlivka Ambr kárová vysoká, 300 ml 13,5 cm, křišťálové sklenice Egermann

Parametry


Barva: Oranžová, Žlutá
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.25 kg
Výrobce: Egermann

Kategorie:
Skleničky Dekorace a šperky Sklo Egermann

O značce Egermann


Společnost Egermann z Nového Boru se specializuje výhradně na výrobu ručně zdobeného skla. Výrobky mají užitkový, dekorativní i vysoce umělecky zaměřený charakter. Tradice firmy se datuje již od počátku 18. století. Dodnes je veškeré skleněné zboží vyráběno tradičními českými technikami v odkazu mistra Friedricha Egermanna, který se narodil r. 1777 v severních Čechách. F. Egermann se naučil malbě a různým výrobním procesům jako učeň v německém Míšni, v té době centru porcelánu. Každá váza, sklenice nebo mísa je naprosto jedinečným výrobkem. Egermann je autorem procesu zvaného „červené barvení“, při kterém je tmavě rubínově červené zbarvení na povrchu každého kusu zdobeno barokními vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.