Kategorie výrobků

Egermann: Likérová souprava Smoke, 7 ks., v: 34 cm

Křišťálová ručně vyráběná designová souprava na likér. Od české tradiční společnosti Egermann. Šedo-koňakový povrch lesklý i matný povrch, dekorováno zlatými detaily.

Balení obsahuje: 1 karafa 500 ml s uzávěrem, 6 ks skleniček na likér

Karafa - výška: 34 cm (s uzávěrem), 25,5 cm (bez uzávěru)

Skleničky - výška: 7,5 cm, šíře: 48 mm

 


2 149 Kč s DPH

Výrobek momentálně nedostupný

Nákupem získáte 2149 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE30652/500/17365/11

Popis

Egermann: Likérová souprava Smoke, 7 ks., v: 34 cm

Parametry


Barva: Bronzová, Hnědá, Zlatá
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 1.8 kg
Výrobce: Egermann

Kategorie:
Sklo Egermann Skleněné a křišťálové soupravy

O značce Egermann


Společnost Egermann z Nového Boru se specializuje výhradně na výrobu ručně zdobeného skla. Výrobky mají užitkový, dekorativní i vysoce umělecky zaměřený charakter. Tradice firmy se datuje již od počátku 18. století. Dodnes je veškeré skleněné zboží vyráběno tradičními českými technikami v odkazu mistra Friedricha Egermanna, který se narodil r. 1777 v severních Čechách. F. Egermann se naučil malbě a různým výrobním procesům jako učeň v německém Míšni, v té době centru porcelánu. Každá váza, sklenice nebo mísa je naprosto jedinečným výrobkem. Egermann je autorem procesu zvaného „červené barvení“, při kterém je tmavě rubínově červené zbarvení na povrchu každého kusu zdobeno barokními vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili