Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Dóza ve tvaru vejce s víčkem 7 x 9,5 x 6,5 cm, Míšeňský porcelán

Malá ozdobná dózička z luxusního Míšeňského porcelánu ve tvaru vejce s dekorem růží a zlaté linky po okraji dózy i víčka. Vhodné jako luxusní velikonoční dekorace, kterou je možno využít zároveň jako cukřenku.

Celosvětově známý Míšeňský porcelán je prvním evropským porcelánem. Tento manufakturní podnik má tradici již od roku 1710 a je rozpoznatelný dle nezaměnitelného loga, které se nachází zespod všech produktů v podobě dvou zkřížených mečů. Všechny produkty jsou svým způsobem unikáty, poněvadž jsou ručně vyráběné i dekorované.

Rozměry: 7 x 9,5 x 6,5 cm, Váha: 210 g


11 690 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 11690 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: m52328-020110

Popis

Dóza ve tvaru vejce s víčkem 7 x 9,5 x 6,5 cm, Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Růžová, Zelená, Zlatá
Provedení: Velikonoce
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.4 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Doplňky do domácnosti a kuchyně Velikonoce Míšeňský porcelán

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.