Kategorie výrobků

Moka konvička, Cibulový vzor, Míšeňský porcelán

Moka konvička z luxusního Míšeňského porcelánu v dekoru cibulového vzoru.

Celosvětově známý Míšeňský porcelán je prvním evropským porcelánem. Tento manufakturní podnik má tradici již od roku 1710 a je rozpoznatelný dle nezaměnitelného loga, které se nachází zespod všech produktů v podobě dvou zkřížených mečů. Všechny produkty jsou svým způsobem unikáty, poněvadž jsou ručně vyráběné i dekorované.

 


11 900 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 11900 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: m00692-800101

Popis

Moka konvička, Cibulový vzor, Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Modrá
Provedení: Konvice kávové
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Německo
Váha: 0.8 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Míšeňský porcelán Konvice kávové

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.