Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Bohemia black: Pohárek To Go 0,31 l na kávu s gumovým víčkem, na kávu sebou, Český porcelán a.s.

Jste milovníci kávy a bez ní ráno nedokážete představit? Porcelánový pohárek na kávu "to go" vás může provázet každý den do práce. Je stylový a zároveň ekologický. Už žádné kelímky na jedno použití.

Moderní pojetí - fragmenty tradičního cibulového vzoru v dekoru od Jiřího Pelcla v černé barvě. Vyrobeno v české porcelánce Český porcelán, a.s.

Obsahuje: Porcelánový pohár 11,3 cm výška, 9 cm průměr, pevné víčko (z tuhého silikonu, který dokonale těsní), čirý silikonový kroužek jako úchyt. Výška kompletu 12,8 cm

1. nebo 2. jakost

 


318 Kč s DPH

Není skladem, ve výrobě 6 ks.

Nákupem získáte 318 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: bblack-ToGo

Popis

Bohemia black: Pohárek To Go 0,31 l na kávu s gumovým víčkem, na kávu sebou, Český porcelán a.s.

Parametry


Barva: Černá a bílá
Provedení: Hrnky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 0.45 kg
Výrobce: Český porcelán a.s.

Kategorie:
Hrnky misky, šálky různé dekory Hrnky Bohemia Cobalt, White, Black

O značce Český porcelán a.s.


Bylo to již v roce 1864, kdy dubský průmyslník p. Anton Tschinkel koupil rozsáhlý dům s názvem Dolní lesní mlýn, v dnešní Tovární ulici, v Dubí u Teplic, který přestavěl na výrobu majoliky. V roce 1885 od něho získala továrnu firma C. Teichert z nedaleké Míšně, která zde zavedla výrobu porcelánu v rokokovém tvaru a tzv. cibulovém dekoru, jehož výroba dosáhla mimořádného úspěchu a zájmu mezi zákazníky, o čemž svědčí počet dílů tohoto souboru, který v roce 1929, kdy byl majitelem p. Artur Bloch, činil 257 tvarů a byl označován až do roku 1956 nápisem MEISSEN v oválovém rámečku.

Dnes, kdy čtete tento úvod, nese firma název Český porcelán a počet jeho dílů v cibulovém provedení je 850 tvarů. Tyto výrobky jsou garantovány Asociací sklářského a keramického průmyslu České republiky jako „Český výrobek“.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.