Kategorie výrobků

Čajová sada pro jednoho Zamilujte se mezi máky, 15,5 / 15,5 / 15,5 cm, jemný kostní porcelán, R. Wachtmeister, Kočky Goebel

Kočky a doplňky zdobené svěžími letními barvami přinášejí sluníčko, radost, teplo a štěstí do každého domova. Užijte si skvělé léto s jemnými barvami z edice Paradise!

  • Vyrobeno z jemného kostního porcelánu
  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • Navrženo s láskou pro detail
  • Elegantní a nadčasový vzor
  • Ideální jako dárek
  • Objem: 350 ml

D/Š/V v cm: 15,5 / 15,5 / 15,5

Čistá váha: 605 g

Innamorati tra i papaveri (Zamilujte se mezi máky) - Čajová sada pro jednoho z jemného kostního porcelánu


1 508 Kč s DPH

Skladem 1 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 1508 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66860561

Popis

Čajová sada pro jednoho Zamilujte se mezi máky, 15,5 / 15,5 / 15,5 cm, jemný kostní porcelán, R. Wachtmeister, Kočky Goebel

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá, Červená
Provedení: Konvice čajové
Země původu: Německo
Váha: 0.84 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Hrnky, šálky, skleničky

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.