Kategorie výrobků

Baroko: Lžička kávová / čajová, 139 mm, Příbory Toner

Kávová nebo čajová lžička z kvalitní nerezové oceli nerez 18/10 od tradiční české značky příborů Toner s.r.o. už od roku 1883. Krásný ozdobný design BAROKO. Mechanicky leštěno do vysokého lesku. Vhodné do myčky.

Parametry:  síla materiálu: 1,8 mm, délka lžičky: 139 mm, hmotnost: 19 g


114 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 114 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: t-baroko-lžička

Popis

Baroko: Lžička kávová / čajová, 139 mm, Příbory Toner

Parametry


Barva: Stříbrná
Provedení: Příbory
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 0.03 kg
Výrobce: Příbory Toner

Kategorie:
Příbory Příbory Toner

O značce Příbory Toner


Značka TONER

TONER®  je český výrobce kvalitních jídelních příborů, servírovacího náčiní a dalších doplňků stolování s tradicí od roku 1883. Výroba je lokalizována v městečku Moravská Třebová na pomezí Moravy a Čech.

Kvalitní příbory z Moravské Třebové znají generace zákazníků v celé Evropě, a to nejen pod tradiční ochrannou známkou TONER®, ale i pod historickými značkami BIBUS, SANDRIK a ROSTEX.

Název TONER® je abreviaturou označení "továrna nerezu". Je v něm poselství vyslané našim zákazníkům, že veškeré zpracovávané materiály jsou materiály ušlechtilé.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.