Kategorie výrobků

Stockholm: Sada příborů 24 dílná, Příbory Toner

Sleva

Detailní popis rukojeť zbílého porcelánu materiál: nerez 18/10 mechanicky leštěno do vysokého lesku lze dokoupit jednotlivé díly Technické parametry: síla materiálu:lžíce 2,0 mm, vidlička2,0mm,nůž 2,0 mm,lžíce kávová 1,5 mm dárkové balení: rozměr450x285x55mm hmotnost výrobku: 1653 g nedoporučujeme mytí v myčce Obsah balení: lžíce jídelní 6 x vidlička jídeln..

Doporučená cena 6 590 Kč 7% sleva

6 129 Kč s DPH

Nákupem získáte 6128 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: tSHs24dil

Popis

Stockholm: Sada příborů 24 dílná, Příbory Toner

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Příbory
Váha: 1.7 kg
Výrobce: Příbory Toner

Kategorie:
Příbory Toner Příbory

O značce Příbory Toner


Značka TONER

TONER®  je český výrobce kvalitních jídelních příborů, servírovacího náčiní a dalších doplňků stolování s tradicí od roku 1883. Výroba je lokalizována v městečku Moravská Třebová na pomezí Moravy a Čech.

Kvalitní příbory z Moravské Třebové znají generace zákazníků v celé Evropě, a to nejen pod tradiční ochrannou známkou TONER®, ale i pod historickými značkami BIBUS, SANDRIK a ROSTEX.

Název TONER® je abreviaturou označení "továrna nerezu". Je v něm poselství vyslané našim zákazníkům, že veškeré zpracovávané materiály jsou materiály ušlechtilé.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili