Kategorie výrobků

Zarážka do knihovny dřevěná + porcelánová sova, 11 x 8 x 15, Porcelánové figurky Aelteste Volkstedter

Novinka
Sleva

Masivní dřevěná zarážka s gumovými protizkluzkami 14 x 17 x 20 cm, tloušťka prkna 3 cm + porcelánová figurka sovy 18 cm, skvělý dárek spojující praktičnost s uměním. Baleno v pěkné krabičce

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury. Jedna z nich, "Aelteste Volkstedt", založená v Rudolstadtu v roce 1762, je nejstarší z dosud vyrábějících porcelánových manufaktur v Durynsku. Založil ji Georg Heinrich Macheleid, který v roce 1760 odhalil to správné složení porcelánové hmoty zvané „Arkanum“.


Doporučená cena 5 780 Kč 5% sleva

5 491 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 5491 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: v21072-w-hbs

Popis

Zarážka do knihovny dřevěná + porcelánová sova, 11 x 8 x 15, Porcelánové figurky Aelteste Volkstedter

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Bílá
Provedení: Figurky
Země původu: Německo
Váha: 1.8 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Doplňky do domácnosti Figurky Porcelánové figurky Gläserne Porzellanmanufaktur

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.