Od 25.-28.11.2022: SLEVA 10% při užití kupónu BLACK - použijte tlačítko "Mám slevový kód" pod seznamem zboží v nákupním vozíku a vyplňte BLACK
Kategorie výrobků

Talířová sada pro 6 osob, myslivecká - rubín, Carlsbad

Novinka

6x talíř mělký 24 cm, 6x talíř hluboký 23 cm, 6x talíř dezertní 19 cm. Bohatě dekorovaná talířová sada. Každý ze šesti talířů nese jiný lovecký motiv.


7 280 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 7280 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: myslivec-rubín-ts

Popis

Talířová sada pro 6 osob, myslivecká - rubín, Carlsbad

Parametry


Barva: Pestrobarevná, Zlatá, Červená
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 8.5 kg
Výrobce: Carlsbad and Queens Royal

Kategorie:
Frederyka a Stará Role Tři Grácie Talířové soupravy

O značce Carlsbad and Queens Royal


Dvě malé manufaktury na dekoraci českého porcelánu z okolí Karlových Varů. Manufaktura "Dekorace R. Lidický" - spodní značka Carlsbad Hand made + korunka z Ostrova n/O se zaměřuje na bohaté perleťové dekory Cecily (růže) a Tři Grácie. Na stejnou část trhu s porcelánem cílí i značky Queens Crown a Crown Royal z Chodova u K. Varů.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.Naposledy jste navštívili