Dárek hrnek Trojka 0,28 l Vlčí mák ke každé obj. nad 500 Kč. Platí do 10/10/2023
Kategorie výrobků

Sokol, Marcks Gerhard, 24 x 14 x 7,5 cm, Porcelánové figurky Gläserne Porzellanmanufaktur

Dekorativní porcelánová figurka Sokola. Vyrobeno v porcelánové manufaktuře Schwarzburger Werkstatten fur Porzellankunst, která vznikla r. 1909.

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury. Schwarzburger Werkstatten fur Porzellankunst je jedna z nich.

Rozměry: 24 x 14 x 7,5 cm, váha 900 g


14 190 Kč s DPH

Není skladem, dodání zhruba 3 týdny

Nákupem získáte 14190 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: su1004-S/26

Popis

Sokol, Marcks Gerhard, 24 x 14 x 7,5 cm, Porcelánové figurky Gläserne Porzellanmanufaktur

Parametry


Barva: Šedá, Žlutá
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 1 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur Figurky Dekorace a šperky

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.