Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Čajová souprava Duo Maria-Theresa, platinová, Rudolf Kampf 1907

Čajová sada Duo s platinovým dekorem (tea for one / čaj pro jednoho) Maria-Theresa, tvar inspirovaný legendárním neexistujícím útesem v Tichém oceánu, který byl dlouho zanesen v oficiálních mapách. Špičkový český porcelán, skvělý dárek, moderní design. Složení: Čajová konvice 300 ml, šálek 125 ml a podšálek.

1 490 Kč s DPH

Není skladem, dodání zhruba 2 měsíce

Nákupem získáte 1490 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: ruk2565tfo

Popis

Čajová souprava Duo Maria-Theresa, platinová, Rudolf Kampf 1907

Parametry


Provedení: Čajové soupravy
Váha: 1 kg
Výrobce: Leander 1907 Loučky

Kategorie:
Čajové soupravy Moderní český porcelán Rudolf Kampf 1907

O značce Leander 1907 Loučky


Benjamin Franklin Hunt, zástupce firmy Benjamin F. Hunt and Sons, Boston, USA, zakládá společnost Egerländer Porzellanfabrik Elbogen, GmbH a začíná se stavbou porcelánky v Loučkách (tehdy Grünlas) na místě staré Radherovy parní cihelny.

Výhodná poloha v blízkosti železniční tratě Loket–Nové Sedlo umožňuje snadný přístup k levným surovinám potřebným pro výrobu.

Rodí se porcelánová manufaktura schopná konkurovat předním evropským výrobcům.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.