Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Přívěšek vítací klíček 4 x 1,9 cm, Míšeňský porcelán

Novinka

Náhrdelník s přívěskem ve tvaru klíče "Vítejte" je kopií slavného vítacího klíče, který se předával na uvítanou vysoce postaveným hostům. Z legendárního porcelánového klíče se údajně napil August Silný při návštěvě Míšeňského Albrechtsburgu - podle zápisu v knize hostů z roku 1714. Navzdory své velikosti 4 cm se přívěsek "Willkomm" nevzdává jemných detailů, které charakterizují výjimečné řemeslné zpracování porcelánky. Na klíči lze rozeznat jemný reliéf. Přívěsek na pevném koženém řetízku samozřejmě zdobí také slavné zkřížené meče, které jsou ochrannou známkou porcelánové manufaktury v Míšni. Tento přívěsek tak není jen krásným šperkem - ne, je také skutečným svědectvím více než 300 leté historie manufaktury MEISSEN®.

Podívejte se prosím také na naše další nabídky šperků z tohoto krásného porcelánu.

čistá váha 4 g

 

 


709 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 709 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: m000001-55087-1

Popis

Přívěšek vítací klíček 4 x 1,9 cm, Míšeňský porcelán

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Šperky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.15 kg
Výrobce: Míšeňský porcelán

Kategorie:
Šperky Míšeňský porcelán

O značce Míšeňský porcelán


Míšeňský porcelán, "vynálezce" evropského porcelánu - již po více než tři století špičkový německý porcelán - mimo jiné výrobce nejpravějšího evropského cibuláku - špičková bělost porcelánové hmoty - Pouze 100% ruční malba náročná na dovednosti malíře/malířky - časově náročná. Nejstarší evropská porcelánka, zal. 1708.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.