Do 12/3/2024 pro www obj.: SLEVA 250 Kč při obj nad 2000 Kč. Použijte kód: 250KC

Kategorie výrobků

Porcelánový svícen, 52 x 52 x 84 cm, Gläserne Porzellanmanufaktur

Veliký dekorativní porcelánový svícen v podobě ženské figury a čistě bílém provedení. Pět ramen na svíčku.

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury.

Výška: 52 x 52 x 84 cm, Váha: 7 kg


89 500 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 89500 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: P353/B-ROSEN-STŮL

Popis

Porcelánový svícen, 52 x 52 x 84 cm, Gläserne Porzellanmanufaktur

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Svítidla
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 8 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky Svítidla Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.