Kategorie výrobků

Miska, Oskar Sieder, 33 x 20 x 17 cm, Porcelánové figurky Porzellanmanufaktur Plaue

Dekorativní porcelánová servírovací mísa s figurkami dětí z obou stran, které je možno využít jako úchyty. Vyrobeno v porcelánové manufaktuře Porzellanmanufaktur Plaue, která funguje již od r. 1817.

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury.


22 990 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 22990 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SP1020-337/9

Popis

Miska, Oskar Sieder, 33 x 20 x 17 cm, Porcelánové figurky Porzellanmanufaktur Plaue

Parametry


Barva: Pestrobarevná, Zlatá
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 1.4 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur Figurky Dekorace a šperky Mísy hluboké (průměr 20 cm a větší)

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.