Kategorie výrobků

Mísa velká kulatá 30 x 9 cm, melamin, Lamart Foulard

Velká salátová mísa z barevné florální kolekce Foulard od Palais Royal - italský design na kvalitním porcelánu a melaminu. Kolekce Foulard je pro všechny milovníky absolutních jasných barev - v dekoru hrají roli kombinace klasických dekorací starověkých šlechtických sídel a krásná dynamika květinových kompozic.

Vyrobeno z melaminu, odolného plastu používaného k výrobě nádobí - výhoda: mísa se nerozbije při běžném pádu.

Miska průměr 30 cm, výška 9 cm


1 090 Kč s DPH

Skladem 1 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 1090 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: l37737

Popis

Mísa velká kulatá 30 x 9 cm, melamin, Lamart Foulard

Parametry


Barva: Modrá, Zelená, Červená, Žlutá
Provedení: Mísy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Itálie
Váha: 0.8 kg
Výrobce: Lamart

Kategorie:
Mísy hluboké (průměr 20 cm a větší) Palais Royal: Foulard

O značce Lamart


Lamart je italský manufakturní výrobce dekorativního i jídelního porcelánu a doplňků do domácnosti s dlouholetou tradicí od r. 1971. Po celém světě jsou známi vysokou kvalitou svých výrobků a originálním designem. Manufaktura Lamart vyrábí celou řadu sezónních produktů, jako jsou například vánoční kolekce nebo velikonoční kolekce kohoutů, pro které si značka zajistila oblibu a je stále více vyhledávána.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.