Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Lampa, stínítko - kočka 18 cm, Porcelánové figurky Gläserne Porzellanmanufaktur

Lampička s porcelánovým stínítkem, na kterém je vyobrazena kočka.

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury.

Výška: 18 cm, průměr: 12 cm


7 689 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 7689 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SPLAU002

Popis

Lampa, stínítko - kočka 18 cm, Porcelánové figurky Gläserne Porzellanmanufaktur

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá
Provedení: Svítidla
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 1.5 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky Svítidla Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.