Dárek hrnek Trojka 0,28 l Vlčí mák ke každé obj. nad 500 Kč. Platí do 10/10/2023
Kategorie výrobků

Lampa - květiny a reliéf, 27 x 13 cm, Porcelánové figurky Porzellanmanufaktur Plaue

Dekorativní bílá porcelánová lampa s reliéfem na stínítku, dekorována barevnými květinami a zlatými detaily. Vyrobena v manufaktuře Porzellanmanufaktur Plaue, která vznikla již roku 1817 a prostavila se výrobou tenkých porcelánových stínítek na lampy, která se zde ručně vyrábí od r. 1849.

Rozměry: výška 27 cm, průměr 13 cm, váha 750 g


16 390 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 16390 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SPLAU81591

Popis

Lampa - květiny a reliéf, 27 x 13 cm, Porcelánové figurky Porzellanmanufaktur Plaue

Parametry


Barva: Bílá, Pestrobarevná, Zlatá
Provedení: Svítidla
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.95 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur Figurky Svítidla

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.