Kategorie výrobků

Slůně (mini) 39 x 32 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Slon je královským jezdeckým zvířetem Asie, je pokládán za symbol suverenity, síly a pevnosti. Je považován za symbol štěstí nejen vEvropě, ale téměř po celém světě. Obdarujte milovanou osobu tímto jedinečným křišťálovým tvorem, který je vybroušen zunikátního českého křišťálu.

745 Kč s DPH

Není skladem, dodání 1 týden

Nákupem získáte 745 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p094300

Popis

Slůně (mini) 39 x 32 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Provedení: Figurky
Země původu: Česká republika
Váha: 1 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Figurky Pro štěstí

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.