Otevírací doba - ADVENTNÍ VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Klaun se psem, Kati Zorn, 11 x 9 x 22,5 cm, Porcelánové figurky Aelteste Volkstedter

Vtipná porcelánová figurka klauna s pejskem od designérky Kati Zorn z manufaktury Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur 1762.

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury a Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur 1762 je jedna z nich, ta nejstarší.


12 540 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 12540 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SV21094M/6

Popis

Klaun se psem, Kati Zorn, 11 x 9 x 22,5 cm, Porcelánové figurky Aelteste Volkstedter

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 0.6 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur Figurky

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.