Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Jídelní sada pro 6 osob 25 díl., Verona Ivory, G. Benedikt

Krásný porcelán zdobený jemným reliéfem po okraji - Verona ve slonové kosti (jemně béžový).

6x talíř mělký 25 cm, 6x talíř hluboký 24 cm, 6x talíř dezertní 19 cm, 6x praktická miska 17 cm (kompot, salát, cereálie, kaše, jogurt), 1x mísa velká kulatá hluboká nejen salátová 26 cm - sada obsahuje klasické rozměry jídelních talířů obvykle užívaných v našich končinách.


Obsah sady

4 080 Kč s DPH

Skladem 5 ks

Nákupem získáte 4080 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: VEE-JS25

Popis

Jídelní sada pro 6 osob 25 díl., Verona Ivory, G. Benedikt

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory)
Provedení: Jídelní soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Česká republika
Váha: 0.77 kg
Výrobce: G. Benedikt 1882, K. Vary

Kategorie:
Jídelní soupravy VERONA ivory (slonová kost)

O značce G. Benedikt 1882, K. Vary


BENEDIKT GROUP

Tradice od roku 1882

Tehdy to všechno začalo. V karlovarských Dvorech byl položen základní kámen porcelánky, která tu stojí dodnes. Porcelánky jménem G. Benedikt.Jedné z aktuálně největších porcelánek v Čechách zaměřené především na výrobu hotelového porcelánu.

 

Jak čas plynul, našla porcelánka šikovné kolegy – spojence v Rakousku a Švýcarsku. A tak dnes se značkami Lilien Austria a Suisse Langenthal tvoříme společnost „G. Benedikt Group“. Ač z různých zemí, všechny tři máme jedno společné: mimořádně odolný porcelán, se kterým není třeba jednat v rukavičkách.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.