Kategorie výrobků

Hodiny stolní II. Polibek, 11 / 4,5 / 23 cm, sklo, G. Klimt, Goebel

Křišťálové skleněné výtvory kolekce Artis Orbis jsou vyrobeny z bezchybného optického skla. Úroveň kvality K9 zakazuje stopy toku a vzduchové inkluze jakéhokoli druhu. Všechny povrchy jsou náročně leštěny. Jemné zdobení a pravé zlacení jsou zvýrazněny optickým zrcadlovým efektem.

  • Zdobeno zlatem (barvou)
  • 1x Baterie CR2032, součást balení
  • Ideální jako dárek
  • Elegantní a nadčasový vzor

D/Š/V v cm:   11 / 4,5 / 23

Čistá váha: 1 615 g


3 700 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 3700 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g66523241

Popis

Hodiny stolní II. Polibek, 11 / 4,5 / 23 cm, sklo, G. Klimt, Goebel

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Zlatá, Žlutá
Provedení: Hodiny
Země původu: Německo
Váha: 1.86 kg
Výrobce: Goebel
Rozměry: 4 x 23 x 11 cm

Kategorie:
Hodiny Gustav Klimt

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.