Do 30/11/2023: SLEVA 15% NA VŠE. Použijte kód: BF15
Kategorie výrobků

Egermann: Karafa / váza, 32 cm, 1000 ml, Ambr žlutá lazura

Křišťálová ručně vyráběná luxusní karafa na vodu / víno vyrobená českou společností Egermann s dlouholetou tradicí, specializovanou na výrobu jedinečných křišťálových produktů. Žlutý povrch (Amber), zdobeno květinovými vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů. Kvalitní sodnodraselné sklo.

Výška: 32 cm, průměr: 8,6 cm, objem: 1l.

Hmotnost soupravy: 730 g


Prodej byl ukončen.

Kód: SE3208/1000/18750/85-4137

Popis

Egermann: Karafa / váza, 32 cm, 1000 ml, Ambr žlutá lazura

Parametry


Barva: Hnědá, Oranžová, Žlutá
Provedení: Skleničky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.9 kg
Výrobce: Egermann

Kategorie:
Skleněné nádobí a vázy KŘIŠŤÁL A SKLO Sklo Egermann

O značce Egermann


Společnost Egermann z Nového Boru se specializuje výhradně na výrobu ručně zdobeného skla. Výrobky mají užitkový, dekorativní i vysoce umělecky zaměřený charakter. Tradice firmy se datuje již od počátku 18. století. Dodnes je veškeré skleněné zboží vyráběno tradičními českými technikami v odkazu mistra Friedricha Egermanna, který se narodil r. 1777 v severních Čechách. F. Egermann se naučil malbě a různým výrobním procesům jako učeň v německém Míšni, v té době centru porcelánu. Každá váza, sklenice nebo mísa je naprosto jedinečným výrobkem. Egermann je autorem procesu zvaného „červené barvení“, při kterém je tmavě rubínově červené zbarvení na povrchu každého kusu zdobeno barokními vzory pomocí řezacích a gravírovacích postupů.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.