Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

De Rosa - Tři králové 9-13 cm, keramické figurky, De Rosa Montevideo

Tři keramické, ručně vyřezávané a malované figurky Tří králů od výrobce De RosaKaždá tvorba sbírek De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny platinou, zlatem a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

Krásná například vánoční dekorace - lze použít pro betlém spolu s dalšími figurkami kolekce "Nativity scene"

Rozměry figurek: 6 x 6 x 13 cm, 5 x 5 x 10 cm,  5 x  6 x 9 cm

Rok uvedení: 2016


9 089 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 9089 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SE-3007-DeRosa-TheThreeWiseMen

Popis

De Rosa - Tři králové 9-13 cm, keramické figurky, De Rosa Montevideo

Parametry


Barva: Pestrobarevná, Platina, Zlatá, Červená
Provedení: Figurky
Země původu: Uruguay
Váha: 1.2 kg
Výrobce: DeRosa

Kategorie:
Figurky Figurky De Rosa

O značce DeRosa


Každý produkt De Rosa Collections je výsledkem jedinečného ručního procesu nejvyšší technické a umělecké kvality. Každá figurka je ručně vyřezávaná a malovaná v Uruguayi. Figurky jsou zvýrazněny drahými kovy (platinou, zlatem) a zářivými emailovými glazurami. Každý kus je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem pravosti a informacemi o našem 100% ručním procesu a doporučeními pro čištění.

 

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.