Kategorie výrobků

Čekání 19 / 18 / 53 cm, polyresinová figurka, Nadal

6 250 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 6250 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g20000881

Popis

Waiting

Čekání 19 / 18 / 53 cm, polyresinová figurka, Nadal

Parametry


Barva: Bílá, Pestrobarevná, Zlatá, Červená
Provedení: Figurky
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Španělsko
Váha: 5 kg
Výrobce: Nadal

Kategorie:
Figurky figurky NADAL

O značce Nadal


Společnost NADAL byla založena téměř před sto lety v Manises - Španělsko, farmářským chlapcem, Donem José Asunción Marquésem roku 1915, když mu byo  pouhých 25 let. Značka NADAL je velice známá v oblasti dekorativních umění v mezinárodním měřítku, vyváží se do celého světa a patří mezi přední výrobce figurín.

Figurky NADAL jsou čistá esence emocí - výraz vášně a ztělesnění ušlechtilého. Okamžiky každodenního života jsou chytře zachyceny porcelánovými figurkami a uchovány tak na věčnost. Figurky NADAL se dále vyznačují svou jednoduchostí a individualitou. Vyprávějí příběhy lásky a něhy, radosti ze života, nadšení a krásy.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.