Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Anouk, Ostrov pokladů: Dětská sada 5-dílná, 40 / 30 / 11 cm, jemný kostní porcelán, Goebel

Lehký jemný kostní porcelán: Hrnek 400 ml (v. 11 cm), talíř jídelní 23  cm, talíř hluboký 21 cm, miska 13 cm (v. 7 cm) + prostírání látkové.

Anouk se jistě vplíží z dětského pokoje do kuchyně, do tašek předškoláků a školáků a do mnoha dalších míst dětského světa...

Doporučuje se mýt ručně jemným čisticím prostředkem kvůli zachování zářivých barev.


1 999 Kč s DPH

Skladem 3 ks

Nákupem získáte 1999 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g23600141

Popis

Anouk - Schatzsuche

Anouk, Ostrov pokladů: Dětská sada 5-dílná, 40 / 30 / 11 cm, jemný kostní porcelán, Goebel

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory), Hnědá, Zelená, Žlutá
Provedení: Dětské jídelní sady
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Německo
Váha: 1.9 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Dětské jídelní sady Dětské sady - různé motivy Anouk

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.