Otevírací doba - ADVENTNÍ VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Zlatá rybka, 13 x 11 cm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Křišťálová figurka se zlatou rybkou z broušeného českého křišťálu Praciosa. Krásný dekorativní dárek pro Vaše blízké, který se dá přicvaknout třeba na ledničku.

Rozměry:  12,7 x 11 cm


4 950 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 4950 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: p075980

Popis

Zlatá rybka, 13 x 11 cm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Oranžová
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.4 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Křišťalové dárky, dekorace a šperky PRECIOSA Figurky Dekorace Dekorace a šperky Figurky

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.