Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Talířová sada 10 díl.,Simona, HC286 pravý zlatý lept + kobaltová modř, Haas a Czjzek

Výprodej

Poslední nové hluboké 5 ks., 24,5 cm) a mělké (5 ks, 25 cm) talíře z nejstarší české porcelánky v Horním Slavkově, Haas a Czjzek (zal. 1792). Slavný dekor 286 - kobaltová modř a pravý zlatý lept, jehož výrobou byla hornoslavkovská manufaktura proslavená.


Prodej byl ukončen.

Kód: hc286ts10

Popis

Talířová sada 10 díl.,Simona, HC286 pravý zlatý lept + kobaltová modř, Haas a Czjzek

Parametry


Barva: Modrá, Zlatá
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 6 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
Talířové soupravy Výprodej Elizabeth (Haas & Czjzek)

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.