Kategorie výrobků

Talířová sada 10 díl.,Simona, HC286 pravý zlatý lept + kobaltová modř, Haas a Czjzek

Výprodej

Poslední nové hluboké 5 ks., 24,5 cm) a mělké (5 ks, 25 cm) talíře z nejstarší české porcelánky v Horním Slavkově, Haas a Czjzek (zal. 1792). Slavný dekor 286 - kobaltová modř a pravý zlatý lept, jehož výrobou byla hornoslavkovská manufaktura proslavená.


Doporučená cena 25 900 Kč 50% sleva

12 950 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 12950 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: hc286ts10

Popis

Talířová sada 10 díl.,Simona, HC286 pravý zlatý lept + kobaltová modř, Haas a Czjzek

Parametry


Barva: Modrá, Zlatá
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 6 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
Elizabeth (Haas & Czjzek) Talířové soupravy Výprodej

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.