Kategorie výrobků

Talíř dezertní 19 cm Simona, HC422 zlatý proužek + kobaltová modř, Haas a Czjzek

Sleva

poslední nové talířky z nejstarší české porcelánky v Horním Slavkově, Haas a Czjzek (zal. 1792), slavný dekor 422 (porcelánka krachla v roce 2012)


Doporučená cena 330 Kč 7% sleva

307 Kč s DPH

Skladem 6 ks

Nákupem získáte 306 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: hc422td19

Popis

Talíř dezertní 19 cm Simona, HC422 zlatý proužek + kobaltová modř, Haas a Czjzek

Parametry


Barva: Bílá, Zlatá
Provedení: Talíře
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.28 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
Talíře Elizabeth (Haas & Czjzek)

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.