Dárek hrnek Trojka 0,28 l Vlčí mák ke každé obj. nad 500 Kč. Platí do 10/10/2023
Kategorie výrobků

Table Central, Gustav Oppel, 58 x 60 x 60 cm, Porcelánové figurky Aelteste Volkstedter

Veliká luxusní porcelánová figura Table Central od designéra Gustava Oppela v čistě bílém glazovaném provedení z manufaktury Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur 1762. Je možno využít pouze jako dekoraci doprostřed stolu nebo pro odkládání věcí a taktéž pro servírování jednohubek. Čtyři spodní díly jsou odnímatelné a poslouží jako mísy.

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury a Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur je jedna z nich.

Rozměry: 58 x 60 x 60 cm, Váha: 22 kg


429 000 Kč s DPH

Není skladem, dodání zhruba 3 týdny

Nákupem získáte 429000 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: SV4494W-stul

Popis

Table Central, Gustav Oppel, 58 x 60 x 60 cm, Porcelánové figurky Aelteste Volkstedter

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Německo
Váha: 22 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky porcelánové Gläserne Porzellanmanufaktur Figurky Dekorace a šperky

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.