Májový dárek ke každé objednávce nad 600 Kč. Nákupní taška z umělých vláken se slavným motivem Polibek. Platí od 17/4 do 1/5/2024 nebo do vyčerpání zásob.
Kategorie výrobků

Svítící Děda Mráz - vánoční ozdoba, 20,5 cm, Lamart, Palais Royal

Svítící porcelánová lampička v podobě postavy Dědy Mráze nebo Krakonoše? To už necháme na Vás. Krásná vánoční dekorace do Vašeho domova nebo elegantní dárek pro vaše blízké. Můžete jej postavit na stůl nebo kamkoliv jinam, kde Vám bude dělat příjemnou vánoční atmsféru. V dekoru výrazný reliéf s motivy kostelíku, zimní krajiny a jelena. Obrazy v reliéfu při rozsvícení nádherně vyniknou. Povrch matný.

Funguje na 3x AAA baterie.

Výška: 20,5 cm, šíře: 9 cm


Doporučená cena 769 Kč 20% sleva

615 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 615 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: LA18163

Popis

Svítící Děda Mráz - vánoční ozdoba, 20,5 cm, Lamart, Palais Royal

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Vánoce
Země původu: Itálie
Váha: 0.4 kg
Výrobce: NAO Handcrafted Porcelain

Kategorie:
Vánoce Svítidla Figurky NAO, Lamart a Royal Copenhagen

O značce NAO Handcrafted Porcelain


Populární ručně malované španělské porcelánové figurky manufaktury NAO. Firma má dlouholetou tradici již od roku 1968. Nao vybírá vždy ty nejlepší lokální umělce, kteří tvoří kolekce figurek. Pro Nao je charakteristická vysoká kvalita, záliba v detailech, sladkost něžných dětských tvářích a neuvěřitelná živost figurek.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.