Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Skleněná ozdoba Zářící hvězda 57 x 75 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

K vánoční atmosféře dnes neodmyslitelně patří skleněné vánoční ozdoby. Jejich historie však není zdaleka tak dávná, jak by se na první pohled mohlo zdát. Zvyk zdobit vánoční stromek vznikl na počátku 19. století. Tehdy se zdobilo cukrovím nebo ozdůbkami ze dřeva.
Skleněné ozdoby přišly ke slovu až kolem poloviny 19. století. První vánoční ozdoby byly vytvořené z navlékaných skleněných broušených nebo vinutých perlí. Okrajově se této výrobě věnovali i foukači perel z Jablonecka.

Křišťálová dekorace Zářící hvězda rozšiřuje nabídku vánočních dekorací Preciosa. Křišťálová dekorace Zářící hvězda rozšiřuje nabídku vánočních dekorací Preciosa. Je vytvořená z šesti speciálně broušených kamenů, které jsou dozdobeny třpytivými kameny z českého křišťálu. Součástí Zářící hvězdy je závěsné očko se stříbrnou jemnou stužkou. Díky ní je možné dekoraci pověsit na vánoční stromeček.


Prodej byl ukončen.

Kód: p148742

Popis

Skleněná ozdoba Zářící hvězda 57 x 75 mm, Křišťálové dárky a dekorace PRECIOSA

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Vánoce
Země původu: Česká republika
Váha: 0.15 kg
Výrobce: Křišťálové figurky PRECIOSA

Kategorie:
Vánoce Dekorace

O značce Křišťálové figurky PRECIOSA


Rozvíjíme 470 let
sklářské tradice

Navazujeme na nepřerušenou sklářskou tradici, která započala v Křišťálovém údolí již v roce 1548, a doplňujeme ji o moderní technologické postupy.

Dali jsme světu český křišťál a v našich laboratořích se už rodí další novinky. Každým rokem posouváme hranice toho, co sklo dovede.

 

Inspirujeme k vytváření
křišťálového světa

Jsme předním světovým výrobcem skla. Již po desetiletí přinášíme do sklářství nové nápady, jak kombinovat barvy a křišťálové či skleněné komponenty. Navrhujeme unikátní svítidla a šperky s originálním rodokmenem. Naše řemeslo obdivují lidé ve více než 140 zemích světa.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.