Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Šašek s flétnou 11,0 x 8,5 x 19,0 cm, Oppel Gustav, Porcelánové figurky Unterweissbacher

Sleva

Porcelánové figurky z tradičních německých porcelánek v okolí durynského Rudolstatdu. Okolí tohoto městečka nedaleko českých hranic bylo a stále s nejvyšším vypětím je jedním z center porcelánového průmyslu v Durynsku. Z desítek porcelánek zbývají v Rudolstatdu čtyři manufaktury. Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur 1762 - Unterwissbacher Werkstatten fur Porzellankunst 1882 - Porzella..

Doporučená cena 25 850 Kč 5% sleva

24 558 Kč s DPH

Není skladem, dodání zhruba 3 týdny

Nákupem získáte 24557 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: V20839-M

Popis

Šašek s flétnou 11,0 x 8,5 x 19,0 cm, Oppel Gustav, Porcelánové figurky Unterweissbacher

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Figurky
Země původu: Německo
Váha: 0.5 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Figurky Porcelánové figurky Gläserne Porzellanmanufaktur

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.