Do 27/6/2024 pro www obj.: SLEVA 12% na včechny HRNKY Použijte kód: HRNEK12

Kategorie výrobků

Šálek a podšálek Johan, Praha 1848, 200 ml, zlatý lept, ruční malba Roman Široký, Haas a Czjzek porcelán

Luxusní dekorativní šálek s podšálkem. Porcelán pochází z naší nejstarší porcelánky Haas a Czjzek. Dekor ručně malovaný uznávaným dekoratérem Romanem Širokým (r&š Porcelán), pravý zlatý lept a zlatá i barevná malba. Na šálku je kromě orientálních motivů vyobrazena stará Praha (Karlův most) z roku 1848. Jde o jedinečný kousek ruční práce. Krásný dárek.

Objem: 200 ml, výška šálku 9 cm (11,5 cm i s ouškem)


11 900 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 11900 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: hc-siroky-sapo-praha1848

Popis

Šálek a podšálek Johan, Praha 1848, 200 ml, zlatý lept, ruční malba Roman Široký, Haas a Czjzek porcelán

Parametry


Barva: Modrozelená, Modrá, Pestrobarevná, Zelená, Zlatá
Provedení: Šálky a podšálky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Česká republika
Váha: 0.6 kg
Výrobce: Elizabeth (Haas a Czjzek

Kategorie:
Šálky a podšálky Elizabeth (Haas & Czjzek)

O značce Elizabeth (Haas a Czjzek


Výrobce Haas & Czjzek BYLA první porcelánovou manufakturou v Čechách, která VYRÁBĚLA nejkvalitnější český porcelán a porcelánové servisy. V nabídce jste mohli najít čajové a kávové sady, ručně malované vázy, pozlacené misky, porcelán zdobený platinovou linkou a jídelní soupravy různých tvarů, vzorů a klasických či moderních stylů. Haas & Czjzek BYLA nejstarší porcelánkou v Čechách, která VYRÁBĚLA jedinečně zdobený porcelán, který nadchl každého, kdo ho spatřil. PORCELÁNKA BOHUŽEL V ROCE 2012 ZKRACHOVALA. Z převzatých forem nyní okolní výrobci dodávají bývalé nejoblíbenější dekory HaC. Porcelán nyní nese spodní značku Elizabeth original Bohemia.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.