Kategorie výrobků

Figurky Uctívání 32 / 10 / 16 cm, polyresin, Goebel, Figurky Nadal

Betlémský set 

Společnost NADAL založil před téměř sto lety Don José Asunción Marqués (1890-1961) ve španělském Manises. Dnes NADAL stále patří ke špičce ve výrobě figurek. Se svým týmem výtvarníků vedeným Enriquem Asunciónem Gabrielem je NADAL nabízí zákazníkům po celém světě špičkové výrobky. Ve společnosti NADAL si uchováváme přísně střežená tajemství technik výroby figurek, které jsme se naučili v průběhu let, a zároveň pokračujeme ve zkoumání nových materiálů a způsobů zlepšování kvality, abychom mohli naši kolekci obohatit o nové a odlišné výrobky.


2 870 Kč s DPH

Skladem 2 ks

Nákupem získáte 2870 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: g20000352

Popis

Figurky Uctívání 32 / 10 / 16 cm, polyresin, Goebel, Figurky Nadal

Parametry


Barva: Bílá
Provedení: Vánoce
Země původu: Německo
Váha: 1.18 kg
Výrobce: Goebel

Kategorie:
Vánoce Vánoce a Velikonoce

O značce Goebel


Skupina Goebel (Německo) je jedním z největších evropských výrobců domácích dekorativních i užitkových předmětů. Váz, hrnků, skleniček, obrazů, mis, šálků, svítidel, apod. Výrobky Goebel (porcelán, kostní porcelán, sklo, polyresin a další materiály) jsou dekorovány motivy děl slavných světových současných i dávných výtvarných umělců.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.