Otevírací doba - ADVENTNÍ prosincové VÍKENDY: sobota 9 - 17 h, neděle 10 - 17 h
Kategorie výrobků

Šálek 230 ml a tácek 27 x 16 cm, Areas 4200, porcelán Tettau

Umělecký porcelán z atelieru královské porcelánky v Tettau (Německo). Praktický a krásný šálek 230 ml s táckem 27 x 16 cm. Skvělý dárek. Vysoká kvalita, krásný dekor, baleno v dárkové krabičce.

1 279 Kč s DPH

Skladem 1 ks

Nákupem získáte 1279 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: t4200sp

Popis

Šálek 230 ml a tácek 27 x 16 cm, Areas 4200, porcelán Tettau

Parametry


Barva: Pestrobarevná
Provedení: Šálky a podšálky
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Německo
Váha: 0.67 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Tettau Atelier Šálky a podšálky

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.