Kategorie výrobků

Talířová souprava pro 6 osob (18dílná), Achat Diamant UNI, Královský porcelán Tettau

Sleva

6x talíř mělký 28 cm, 6x talíř hluboký 23 cm, 6x talíř dezertní 19 cm. Nádherný jemný kostní porcelán s jemným krémovým odstínem a reliéfem. Špičková kvalita. Ozdoba Vašeho stolu!

Doporučená cena 7 900 Kč 50% sleva

3 950 Kč s DPH

Nákupem získáte 3950 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: s-achduni-ts

Popis

Talířová souprava pro 6 osob (18dílná), Achat Diamant UNI, Královský porcelán Tettau

Parametry


Barva: Béžová (slonová kost, ivory)
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Myčka OK + Mikrovlnka OK
Země původu: Německo
Váha: 10 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Talířové soupravy Výprodej Achat ivory

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.