Kategorie výrobků

Achat 3830 Virtuoso: Talířová souprava pro 6 osob (18dílná), Královský porcelán Tettau

Výprodej

6x talíř mělký 28 cm, 6x talíř hluboký 23 cm, 6x talíř dezertní 22,5 cm, nádherný luxusní porcelán zdobený platinovou linkou a jemným fialovým dekorem


Obsah sady

Doporučená cena 14 549 Kč 50% sleva

7 275 Kč s DPH

Skladem 1 ks
dostupné i na prodejně (Jugoslávská 567/16, Praha 2)

Nákupem získáte 7274 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: s3830ts

Popis

Achat 3830 Virtuoso: Talířová souprava pro 6 osob (18dílná), Královský porcelán Tettau

Parametry


Barva: Fialová, Platina
Provedení: Talířové soupravy
Vhodné do: Myčka OK
Země původu: Německo
Váha: 10 kg
Výrobce: Seltmann

Kategorie:
Talířové soupravy Výprodej Porcelán SELTMANN

O značce Seltmann


Jeden z největších německých výrobců porcelánu. Sídlí nedaleko českých hranic v městečku Weiden i. d. O. za Rozvadovem. Vyrábí velmi kvalitní moderní porcelán s hezkými jednoduchými i tradičními dekory a zajímavými tvary. Porcelán Seltmann odzdobí a bude dobře sloužit v každé současné domácnosti. Seltmann dbá na vysokou odolnost porcelánu proti odštípnutí. Proti českým výrobcům jsou dekory porcelánky Seltmann obsahující zlato či platinu vhodné do myčky.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.