Kategorie výrobků

Malý zývající buldok s modrou mašlí, 12 x 9 x 7,5 cm, NAO porcelánové figurky

Porcelánová figurka roztomilého psa (buldoka) s modrou mašlí na hlavě s názvem "Vstaň a zař". Vysoce kvalitní porcelán z tradiční španělské manufaktury NAO. Vhodné jako milý dekorativní dárek pro spáče, kterého ráno nejde dostat z postele nebo jakéhokoliv milovníka psů.

Rozměry: 12 x 9 x 7,5 cm (v x š x h)

Váha: 300 g


2 790 Kč s DPH

Poslední kus skladem Nákupem získáte 2790 Cibuláků Registrovaní uživatelé získávají za každý uskutečnění nákup Cibuláky (body). Po vystavení faktury jsou vám na zákaznický účet přičteny body, které můžete využít jako slevu na příští nákup.

Kód: Nao020-01729

Popis

Malý zývající buldok s modrou mašlí, 12 x 9 x 7,5 cm, NAO porcelánové figurky

Parametry


Barva: Hnědá, Modrá
Provedení: Figurky
Vhodné do: Nelze do myčky a mikrovlnky
Země původu: Španělsko
Váha: 0.5 kg
Výrobce: NAO Handcrafted Porcelain

Kategorie:
Figurky NAO a Lamart Figurky

O značce NAO Handcrafted Porcelain


Populární ručně malované španělské porcelánové figurky manufaktury NAO. Firma má dlouholetou tradici již od roku 1968. Nao vybírá vždy ty nejlepší lokální umělce, kteří tvoří kolekce figurek. Pro Nao je charakteristická vysoká kvalita, záliba v detailech, sladkost něžných dětských tvářích a neuvěřitelná živost figurek.

Zobrazit celý text o značce

Váháte s nákupem?

Přijďte si zboží prohlédnout do našeho 3patrového Domu Porcelánu. Na 450 m2 zde najdete přes 10 000 nejrůznějších kousků porcelánu a věnovat se vám budou pouze vyškolení prodejci.